קריית האחדות 3


הזדמנות אחרונה להצטרף להצלחה
למעלה מ-800 דירות כבר נמכרו. החלה מכירת דירות גג!

  הזדמנות  אחרונה לרכוש דירות באזור המבוקש והמתפתח בצפון קריית גת, במחירים הנמוכים בעשרות אחוזים ממחירי השוק כיום. ההצטרפות מהירה ופשוטה

לפרטים חייגו 03-7444421

kiryat-haahdut
Screenshot_4
Screenshot_5
אל תפספסו את היתרונות שלנו!

תשתיות תחבורה, מבני ציבור חדשניים ופארק ענק ניסיון המארגנת - ביטחון גבוה באומדן עלות הדירה ליווי בנקאי: הון עצמי נדרש צפוי - 35% שיטת הצטרפות קלה ומהירה - כל הקודם זוכה! מיקום מעולה! במרכז הארץ, קרוב לכל מקום
הדמיית השכונה החדשה. התמונות להמחשה בלבד
הדמיית השכונה החדשה. התמונות להמחשה בלבד
הדמיית גינות השעשועים בשכונה החדשה
הדמיית השכונה החדשה. התמונות להמחשה בלבד
מרחבים ירוקים בסביבת השכונה החדשה
הדמיית השכונה החדשה. התמונות להמחשה בלבד

השכונה החדשה תיבנה בקריית גת, מצפון לשכונות הקיימות, באזור הירוק של נחל לכיש - דקות מכביש שש, כחצי שעה נסיעה מת"א, 40 דק' מירושלים, ובסמוך למסילת רכבת שמקשרת לכל מקום בישראל

מפרטי דירות ותוכניות בנייה

קרוב ל-1,000 המשפחות שזכו איתנו במכרז הראשון בכרמי גת (ב-2014) ו-"בקריית האחדות 3" (2015) כבר יכולות לדמיין את עצמן בשכונה החדשנית והמפוארת ובדירות המרווחות. יודעים מה, למה לדמיין? הנה הדמיות ומפרטי הדירות בפרוייקט


"קריית האחדות 3" בתוך כרמי גת

להורדה למחשב, לחצו כאן

מפת הכבישים בכרמי גת

להורדה למחשב, לחצו כאן


מפרטי דירות - להורדת מפרט, לחצו על סוג הדירה שתרצו לראות


פנטהאוז 3 חדרים + מרפסת 45 מ"ר

פנטהאוז 3 חדרים + מרפסת 43 מ"ר

פנטהאוז 3 חדרים + מרפסת 30 מ"רתהליך ההצטרפות:

  • פגישה עם משווק שיתן לכם את כל הפרטים ויעזור לכם למצוא את הנכס המתאים לכם
  • מילוי טופס הצטרפות + צ'ק על סך 20,000 ₪ לשריון היחידה
  • חתימה על מערכת ההסכמים + צ'ק על סך 200,000 ₪
  • בתוך 60 יום מהחתימה, השלמת ההון העצמי ל- 35% (דירה יחידה)/50% (למשקיע) מאומדן היחידה.


משרד אדריכלים CityBee 

Picture

משרד האדריכלים CityBee פועל בתחום האדריכלות, אורבניזם, מחקר ופיתוח. המשרד מעורב כיום במספר רב של פרויקטים. 

אדריכלות טובה הינה פועל יוצא של הבנת החיים המודרניים ויכולתם להשתנות בפרקי זמן קצרים, הניתוח וההתבוננות הינם כלי עבודה משמעותיים ביכולת שלנו לתכנן פרוייקטים בעלי ערכים חברתיים, אסתטיים, אקולוגיים, כלכליים ואחרים. 

אנו מאמינים כי האדריכלות קשורה ומכתיבה אורח חיים ועל כן בפרוייקטים שלנו אנו בוחנים את הקוד הגנטי המיוחס למרחב, לזמן, ולפרוגרמה ויוצקים לתמהיל תכנים חדשים הנובעים מהרצון ליצור עולם טוב יותר, בר קיימא, תולדה של הבנת וניתוח הצרכים של כל פרוייקט ואתר. 


לאתר המשרד, לחצו כאן.


'ליווי משפטי על-ידי משרד עורכי הדין זהבי, בלאו ושות

Picture

משרד זהבי בלאו נוסד בשנת 1974 ע"י השותף המייסד, עו"ד יהודה זהבי, אשר עיקר עיסוקו בנדל"ן, תשתיות ומימון פרויקטים. במהלך השנים התפתח המשרד בנוסף לתחומי הנדל"ן גם לתחומי המשפט המסחרי השונים. בשנת 2005 הצטרף למשרד עו"ד יצחק בלאו, אשר בתרומתו הרחיב את פעילות המשרד בייעוץ לחברות ציבוריות ופרטיות בתחום המשפט המסחרי בכלל ויעוץ בדיני ניירות ערך בפרט. השותף השלישי, עו"ד יואב זהבי, הצטרף למשרד בשנת 2003 ועיקר עיסוקו בתחום הנדל"ן, מימון פרויקטים, מכרזים ציבוריים וקבוצות רכישה ועמותות בניה. המשרד מונה כיום כ-15 עו"ד וצוות תומך העוסק במרשם זכויות ורישום מקרקעין.

במסגרת עיסוקו בתחום הנדל"ן מעניק המשרד ספקטרום רחב של שירותים משפטיים: קבוצות רכישה, עמותות בניה, מכרזים ציבוריים, מימון פרויקטים, מימון חוץ בנקאי (עסקאות מזנין), פרויקטים יזמיים למגורים, למשרדים ולמסחר ותעשייה, פינוי בינוי והתחדשות עירונית (לרבות פרויקטים של תמ"א 38), הרחבות של מושבים וקיבוצים ועוד.

במסגרת עיסוקו בתחום המסחר מעניק המשרד שירותים משפטיים, בין היתר, לחברות ציבוריות ובכלל זה יעוץ בדיני ניירות ערך בפרט ובמשפט המסחרי בכלל. עוד בתחומי הפעילות של המשרד: מחלקת ליטיגציה ויעוץ בתחום מיסוי מקרקעין. 

פרויקטים בולטים לדוגמא:
הפיכת העיר חריש לפלורליסטית: בשנת 2013 היה זה משרדנו אשר הוביל בהצלחה מאבק משפטי למניעת יעודה של חריש כעיר חרדית ושמירת צביונה כעיר הפתוחה לכל. נישאים על גבי ההצלחה אנו מלווים עתה בחריש 3 קבוצות רכישה המונות במצטבר כ-1,500 יח"ד.

לב הפארק רעננה: פרוייקט של 756 יח"ד (42 בתים משותפים), שכלל ביצוע עצמי של כל הפיתוח והתשתיות, מימון מורכב, סוגיות מיסוי נכבדות (שימוש בהטבות החוק לעידוד השקעות הון בכל הנוגע לבניה להשכרה וכיו"ב).

מנהלת הקמת קריות ממשלה ובתי משפט: גוף שהוקם על ידי משרד האוצר-אגף החשב הכללי, מינהלת לביצוע פרויקטים, בעיקרם משרדים ובתי משפט, הנדרשים לשימושה של המדינה. משרדנו שימש כיועצה המשפטי של המנהלת. 

מתחם שרונה ת"א: בנוסף לפרוייקטים אחרים בהם ליווינו את מינהל מקרקעי ישראל, הענקנו ליווי משפטי שוטף אגב פיתוחו של מתחם שרונה, פרוייקט הדגל של העיר ת"א ובו כ-500,000 מ"ר שטחים בנויים (מגורים, מסחר, משרדים ומלונאות) וגולת הכותרת הינה שימורם של כ-35 בניינים, שהוקמו על ידי הטמפלרים השזורים בתוך הפארק. 

מתחם אמפא-אלקטרה ת"א: יעוץ משפטי להפיכת מתחם לייצור מקררים למתחם המשלב בתוכו 2 מגדלי מגורים בני 320 דירות.

הרחבת כנסת ישראל: התמנינו ע"י  כנסת ישראל לשמש כיועציה המשפטיים לפרוייקט בנייה רחב היקף להקמתם של מרכז אנרגיה, אגף חדש וחניון תת קרקעי, התקשרות שבוצעה בשיטת PFI.

מתקן סינון המוביל הארצי: ליווינו באופן צמוד את הקונסורציום שהקים את מתקן הסינון של המוביל הארצי. סאנפלאוור- ליווי הפיכתה של.סאנפלאוור (לשעבר
גילץ"), חברה ציבורית מתחום הבנייה לחברה שעיקר עיסוקה באנרגיות מתחדשות".